Lekáreň

Komplexnú ponuku zdravotnej starostlivosti v našej nemocnici vhodne dopĺňa svojimi službami a širokou ponukou liekov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok, kozmetiky a ostatného doplnkového sortimentu naša Lekáreň Nemocničná.

Zakladáme si na tom, aby ste si od nás okrem lieku, ktorý užívate odniesli aj dôležité rady o správnom spôsobe jeho užívania, resp. o prípadných obmedzeniach, ktoré musíte pri jeho aplikácii dodržiavať. Radi vás poučíme aj o prípadných nežiaducich účinkoch vášho lieku a o liekových interakciách. Individuálne odborné poradenstvo a pomoc pri výbere doplnkovej liečby vhodným voľnopredajným preparátom, považujú naši skúsení farmaceuti za úplnú samozrejmosť.

Súčasťou našej lekárne je aj Výdajňa zdravotníckych pomôcok s rôznorodou ponukou zdravotníckych pomôcok, zdravotného a obväzového materiálu, tlakomerov, teplomerov, glukomerov, ortopedických pomôcok a zdravotnej obuvi pre dospelých aj deti. Nenašli ste niečo v ponuke nášho sortimentu? Radi vám váš preparát individuálne objednáme!

Lekáreň sa nachádza na prízemí polikliniky, pavilón E.

Nenašli ste niečo v ponuke nášho sortimentu? 

Radi vám daný tovar objednáme!

0915 987 421 

Prevádzkový čas

Pracovné dni
7.30 15.30

Za oknami nám už nesmelo kraľuje „jarný MAREC“, a preto vám dávame do pozornosti niečo na rozhýbanie kĺbov (KĹBY FIT), niečo pre jarnú očistu tela (OSTROPESTREC+REISHI) a niečo pre zdravie našich detí (RAKYTNÍČEK).
A samozrejme nezabudnite na krásu a spokojnosť vašich manželiek a partneriek. (kozmetika BIODERMA, EUCERIN, RIVAGE).

Všetky uvedené ponuky nájdete v špeciálnych cenách, exkluzívne iba v našej lekárni.